تولید کننده قطعات و تجهیزات نظارت تصویری

021-62938000

فردان الکترونیک هیراد

شرکت فردان الکترونیک با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آزموده و قدمتی طولانی در زمینه تولید و ساخت و مونتاژ قطعات و تجهیزات نظارت تصویری از سال 1386 ثبت و شروع به فعالیت نموده است.

گامهای نخست راه اندازی شرکت فردان الکترونیک درسال 1384 با فعالیت در زمینه واردات ,فروش و نصب و راه اندازی جدیدترین سیستمهای حفاظتی امنیتی بخصوص دوربینهای مداربسته برداشته شده است در مدت زمان کوتاهی توانست فعالیت خود را در زمینه دوربین مداربسته گسترش دهد و از سال 1391 فعالیت خود را به صورت اختصاصی در بستر دوربینهای تحت شبکه با تولید این محصولات در داخل کشور آغاز نموده است , و طی این سالها با تولید محصولات باکیفیت و بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته است تعداد زیادی از ارگانها ,کارخانجات و سازمانهای کشور را تحت پوشش خود قرار دهد.

در سال 1397 همگام با پیشرفت تکنولوژی در دنیا اقدام به ارايه پردازش هوشمند تصاویر(IVA) از قبیل تشخیص انسان , تشخیص چهره , فنس مجازی ,  …. در محصولات خود کرده است و در این زمینه جزو پیشتازان این نوع تکنولوژی در داخل کشور میباشد و سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است.