تولید کننده قطعات و تجهیزات نظارت تصویری

021-62938000

راهکار صنعت ساختمان

ساختمان های اداری و مسکونی

ساختمان ها در حالت کلی بدلیل حضور همیشگی افراد ، دارای بیشترین مصرف در زمینه سامانه های نظارت تصویری ( دوربین مداربسته ) هستند . کنترل افراد و وقایع برای جلوگیری از اتفاقات ، جرایم و حوادث و همچنین نظارت بر عملکرد کسب و کار های تجاری از دلایل نصب دوربین مداربسته در این اماکن می باشد .
انتخاب دوربین هایی با کیفیت تصویر مناسب و قابلیت هاییی که در برخی نقاط خاص لازم دارید به شما در کنترل و بهره وری محیط پیرامونتان کمک می کند .
البته نوع کاربری یک اداره و نیازی که مدیریت از بخش های مختلف و انتظارات خاص ان شغل دارد نیز در ترتیب ، انتخاب و چینش دوربین های مداربسته موثرند .

راهکار ساختمان

برای اماکن اداری ورودی ساختمان و محال اصلی تردد افراد مهم است . درنتیجه زاویه پوششی مناسب ، زوم متغیر از مشخصات دوربین مورد نظر است .ممکن است برای ورودی شمارشگر افراد نیز مورد نیاز باشد . همچنین در حالت های پیشرفته قابلیت هوشمند تشخیص چهره و کنترل لیست سیاه افراد را نیز در نظر بگیرید .ورودی اتوموبیل ها یا پارکینگ هم نیاز به قابلیت پلاک خوانی و همچنین WDR را برای خنثی کردن نور تابیده شده از پس زمینه برای تصویر واضح تر را لازم می نماید .
در دوربین های محیط بیرونی دید در شب مناسب را از یاد نبرید . همچنین اگر در ساختمان انبار وجود دارد ، نیازمندی های آن را هم درنظر بگیرید . مواردی چون پوششش مناسب همه نقاط قابلیت تشخیص انسان و حرکت در تصویر نیز مهم هستند .
در بخش اداری نیز پوشش یکدست دید دوربین ها برای کنترل پرسنل اداری مهم است . زاویه های مناسب و تعداد دوربین به اندازه نیاز به نظر کافی می رسد .ممکن است در برخی مکان ها زوم متغیر نیز نیاز باشد . شاید در بخش های مشخصی مثل اتاق کنفرانس نیاز به ضبط صدا توسط میکروفن های تعبیه شده در دوربین را نیز داشته باشید .راهروها و آسانسور را نیز از یاد نبرید .
در ساختمان های مسکونی نیز پیش نیاز ها فرق چندانی با محیط اداری ندارد . شاید به دلیل اهمیت امنیتی کمتر از قابلیت های پلاک خوانی ، تشخیص چهره افراد بتوان چشم پوشید . چون از این قابلیت ها در ساختمان مسکونی صرف نظر می کنید ، در عوض اهمیت کیفیت تصویر دوربین ها و زاویه مناسب را برای تشخیص هرچه بهتر افراد از یاد نبرید .